




Casa Albina
Cinque Terre med omnejd, Italien
Bekvämligheter
Denna lägenhet ligger i Santa Margherita Ligure, en fem minuters promenad från både Chiesa di Santa Margherita d'Antiochia - Santuario di Nostra Signora della Rosa och Bagni Helios. Denna lägenhet ligger 11,1 km från Camogli-stranden och 0,6 km från Slottet Santa Margherita Ligure. Slå dig till ro i den här luftkonditionerade lägenheten, som har en stor kyl med frys och en ugn i köket. Det finns en privat balkong. En platt-tv erbjuder underhållning. Bekvämligheter som ingår är mikrovågsugn och vattenkokare. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Chiesa di Santa Margherita d'Antiochia - Santuario di Nostra Signora della Rosa - 0,4 km
Bagni Helios - 0,4 km
Marina di Santa Margherita - 0,6 km
Slottet Santa Margherita Ligure - 0,6 km
Villa Durazzo - 0,7 km
Castello di Punta Pagana - 1,1 km
Bagni Sirena - 1,2 km
Bagni Rosa - 1,2 km
Portofinos regionspark - 1,3 km
Spiaggetta di Prelo - 1,3 km
Spiaggia pubblica Travello - 1,4 km
San Michele di Pagana strand - 1,5 km
Minaglia - 1,5 km
Spiaggia Regina Elena - 1,6 km
Bau Bau Beach - 1,6 km
Denna lägenhet rekommenderar att du använder flygplatsen Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 40,8 km
Njut av utsikten från deras terrassen och trädgården.Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Stadsskatt: 2.00 EUR per person per natt i upp till 10 nätter. Skatten gäller inte barn under 15 år.
Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.
- Avgift för sen incheckning: EUR 25 för incheckning mellan 19.00 och 00.00
- Lakan är tillgängliga mot en avgift (alternativt kan gäster ta med egna lakan)
- Handduk är tillgänglig mot en avgift. Alternativt kan gäster ta med egen handduk.
Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.
- Alla gäster, även barn, måste vara närvarande vid incheckning och uppvisa statligt utfärdad legitimation eller pass.
- Kontanttransaktioner på boendet kan inte överstiga EUR 5000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
Karta över Casa Albina
Adress
Casa Albina
Via Zara 16/8
16038
Cinque Terre med omnejd, Italien
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.