Prisgaranti

97% nöjda kunder

Res tryggt och säkert

1 / 14

Casa de 3 recamaras frente al mar de Cozumel

Cozumel, Quintana Roo, Mexiko

Nära Punta Langosta pir



Bekvämligheter

Luftkonditionering
Pool
Internet
Säkerhetsbox
Solstolar
Trädgård
Mikrovågsugn
Terrass
Balkong eller terrass
Badkar eller dusch
Rökning inte tillåten
Husdjur inte tillåtna
Dusch
Frys

Denna semesterbostad ligger i Cozumel nära flygplatsen, en 2 minuters bilfärd från Punta Langosta pir och 7 minuter från Chankanaab (nationalpark). Detta semesterboende ligger 22,8 km från Ferry to Cozumel och 26,2 km från Xplor-nöjesparken. Känn dig som hemma i den individuellt inredda semesterbostaden. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. Badrummet har dusch men även regndusch och gratis toalettartiklar. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Stingrockestranden - 0,2 km
Playa Caletita - 0,6 km
Villa Blancarevet - 0,7 km
Palacio Municipal - 1,5 km
Plaza Punta Langosta - 1,9 km
Punta Langosta pir - 1,9 km
Arrecifes de Cozumel nationalpark - 1,9 km
Punta Morena - 1,9 km
Cozumel Cha'an Ka’ans observatorium - 2,3 km
Rafael E Melgars staty - 2,5 km
Museo de la Isla de Cozumel - 2,8 km
San Miguel kyrka - 2,9 km
Plaza Central-gallerian - 2,9 km
Benito Juarez Park - 2,9 km
"Benito Juarez" Municipal Market - 3 km

Den största flygplatsen i närheten är Cozumel, Quintana Roo (CZM-Cozumel Intl.) - 5,4 km

Gästerna har bland annat tillgång till virtuell reception. Här får du tillgång tilll utomhuspool och kan njuta av utsikten från terrassen och trädgården.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Avgift för städning: 25.00 USD per boende och per vistelse
  • En skadedeposition på USD 100 debiteras innan incheckning.

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Poolen är tillgänglig mellan 08.00 och 21.00.
  • Kontaktfri incheckning och kontaktfri utcheckning är tillgängliga.
  • Boendet välkomnar alla gäster, oavsett sexuell läggning och könsidentitet (HBTQ+-vänligt).

Karta över Casa de 3 recamaras frente al mar de Cozumel

Adress

Casa de 3 recamaras frente al mar de Cozumel

Zona Hotelera Sur

77600

Cozumel, Quintana Roo, Mexiko

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.

Amelia avatar
Möt Amelia, vår nya reseplanerare