




11 Person Holiday Home in Oyer
Hafjell, Øyer, Norge
Bekvämligheter
11 Person Holiday Home in Oyer ligger i Øyer, ett stenkast från både Hafjell Alpinsenter och Gondolen. Detta semesterboende ligger 9,5 km från Hunderfossen Familiepark och 0,9 km från Hafjellheis 2. Känn dig som hemma i ett av rummen med mikrovågsugn. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Hafjell Alpinsenter - 0,1 km
Gondolen - 0,1 km
Hafjellheis 2 - 0,9 km
Hafjellheis 3 - 2,1 km
Hafjellheis 1 - 2,3 km
Hafjell Golfklubb - 2,8 km
Lilleputthammer - 2,9 km
Kvitfjell alpina anläggning - 5,7 km
Aulestad - 5,7 km
Norska väghistoriska museet - 5,7 km
Norska vägmuseet - 7,5 km
Lillehammer Olympiske Bob-og Akebane - 8 km
Barnas gård - 8,3 km
Hunderfossen Familiepark - 9,5 km
Jorekstad vattenpark - 16,2 km
Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Elavgift: EUR 0.38 per kilowattimme, per vistelse
Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.
- Boendet rengörs av städpersonal.
- Kontantfria betalningsmetoder är tillgängliga för alla transaktioner.
Karta över 11 Person Holiday Home in Oyer
Adress
11 Person Holiday Home in Oyer
Hafjell, Øyer, Norge
N 61.242538 E 10.477094
Varför välja Sembo?
Trygg och flexibel betalning
Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.
Våra kunder litar på oss
Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.
Smidig reseplanering
Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.
Res på ditt sätt
Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.