Prisgaranti

97% nöjda kunder

Res tryggt och säkert

1 / 32

Seaview Casa Giuseppe

Labin, Kroatien

Nära Sentonina Stazas vattenfall



Bekvämligheter

Luftkonditionering
Internet
Tvättmaskin
Vattenkokare
Kaffebryggare
TV
Diskmaskin
Ugn
Säkerhetsbox
Kabel- eller satellit-TV
Brödrost
Havsutsikt
Hårtork
Strykjärn
Strykjärn och strykbräda
Trädgård
Mikrovågsugn
Terrass
Badkar eller dusch
Rökning inte tillåten
Husdjur inte tillåtna
Dusch
Torktumlare
Frys

I Labin hittar du Seaview Casa Giuseppe en 4 minuters bilfärd från Sentonina Stazas vattenfall och 6 minuter från Rabac färjehamn. Detta semesterboende ligger 43,3 km från Pula Arena och 5,1 km från Rabac strand. Känn dig som hemma i ett av de 4 luftkonditionerade rummen som har kök med kylskåp och ugn. Gratis wi-fi ser till att du kan hålla dig uppkopplad, och en 21-tums platt-tv med satellitkanaler erbjuder all underhållning du behöver. På rummet finns mikrovågsugnar och kaffe- och tebryggare. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Sentonina Stazas vattenfall - 2,7 km
Rabac strand - 3,2 km
Rabac färjehamn - 4 km
Kvarnerviken - 5,5 km
Girandella strand - 6,1 km
Festinsko kraljevstvo Cave - 27 km
Učka naturreservat - 32,4 km
Medveja strand - 38,3 km
Lovrans hamn - 41 km
Mercator Shopping Center - 41,2 km
Pula Arena - 43,3 km
Pula färjehamn - 43,4 km
Zerostrasse - 43,7 km
Pulas katedral - 43,8 km
Herkules port - 43,8 km

Närmaste flygplatser är:
Pula (PUY) - 39,7 km
Rijeka (RJK) - 88,5 km

Njut av utsikten från deras terrassen och trädgården.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • En stadsskatt tas ut av staden och betalas på boendet. Skatten är säsongsbunden och gäller inte alltid året om. Undantag från skatten kan finnas. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen för mer information.
  • Stadsskatt: Från 1 oktober till 31 mars, 8.29 HRK per person, per natt. Skatten gäller inte barn under 12 år.
  • Stadsskatt: Från 1 april till 30 september, 12.05 HRK per person, per natt. Skatten gäller inte barn under 12 år.

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Spjälsäng (babysäng): HRK 3.0 per dag

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Bil rekommenderas för transport till och från detta boende.
  • Kontaktfri incheckning och kontaktfri utcheckning är tillgängliga.
  • Boendet välkomnar alla gäster, oavsett sexuell läggning och könsidentitet (HBTQ+-vänligt).

Karta över Seaview Casa Giuseppe

Adress

Seaview Casa Giuseppe

Labin, Kroatien

N 45.086037 E 14.125252

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.

Amelia avatar
Möt Amelia, vår nya reseplanerare