Prisgaranti

97% nöjda kunder

Res tryggt och säkert

1 / 24

Lovely Refurbished 3-bed House in Liverpool

Liverpool, England, Storbritannien

I Liverpool (Maghull)



Bekvämligheter

Internet
Parkering
Trädgård
Husdjur inte tillåtna

Lovely Refurbished 3-bed House in Liverpool ligger i Liverpool (i området Maghull), en tio minuters bilfärd från både Aintree (kapplöpningsbana) och Edge Hill University. Detta boende ligger 12,3 km från Anfield Stadium och 17,4 km från Royal Albert Dock. Känn dig som hemma i ett av de 5 rummen som har kök med kylskåp och ugn. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. Privat badrum med dush över badkar, djupa badkar och hårtorkar. På rummet finns mikrovågsugnar och vattenkokare. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Aintree (kapplöpningsbana) - 6,6 km
Edge Hill University - 7,9 km
Goodison Park - 11,1 km
Walton Hall Park - 11,1 km
Antony Gormley's Another Place - 11,9 km
Anfield Stadium - 12,3 km
Blundellsands Beach - 12,3 km
Crosby Beach - 12,4 km
LFC Museum and Tour Centre - 12,5 km
Croxteth Hall & Country Park - 12,9 km
Newsham Park - 13,5 km
Liverpool Hope University - 13,8 km
World Museum Liverpool - 14,3 km
Liverpool Empire Theatre - 14,5 km
O2 Academy - 14,5 km

Närmaste flygplatser är:
Liverpool (LPL-John Lennon) - 32,4 km
Chester (CEG-Hawarden) - 71,5 km
Manchester Airport (MAN) - 61,1 km

Avgiftsfri parkering erbjuds på plats. Njut av utsikten från deras trädgården och dra nytta av deras gratis wi-fi.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Deposition för skador: GBP 300 per vistelse

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

Karta över Lovely Refurbished 3-bed House in Liverpool

Adress

Lovely Refurbished 3-bed House in Liverpool

Liverpool, England, Storbritannien

N 53.518098 E -2.920875

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.

Amelia avatar
Möt Amelia, vår nya reseplanerare