Prisgaranti

97% nöjda kunder

Res tryggt och säkert

1 / 13

Lovely 2 Bedroom Apartment Vouliagmeni

Vari-Voula-Vouliagmeni, Grekland

Nära Astir-stranden



Bekvämligheter

Internet
Vattenkokare
TV
Ugn
Strykjärn
Strykjärn och strykbräda
Mikrovågsugn
Badkar eller dusch
Rökning inte tillåten
Husdjur inte tillåtna
Dusch

Denna lägenhet ligger i Vari-Voula-Vouliagmeni, en kvarts bilfärd från både Astir-stranden och Glyfada strand. Denna lägenhet ligger 19,7 km från Syntagmas torg och 18,6 km från Akropolismuseet. Slå dig till ro i den här lägenheten och gör dig hemmastadd i köket, som har ett kylskåp och en ugn. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och en 42-tums platt-tv erbjuder underhållning. Bekvämligheter som ingår är mikrovågsugn och vattenkokare. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Astir-stranden - 0,4 km
Kavouri strand - 1,2 km
Vouliagmenisjön - 1,7 km
Varkizas strand - 2,5 km
Yabanaki-stranden - 4,3 km
Voula strand - 6,5 km
Glyfada shoppingområde - 6,7 km
Esperidons torg - 6,7 km
Sankt Konstantin och Helenas ortodoxa kyrka - 7,5 km
Glyfada strand - 8,1 km
Athens Eye Hospital - 8,2 km
Glyfadas marina - 8,5 km
Glyfada Golf Club - 8,9 km
Mediterraneo Hospital - 9,4 km
The Ellinikon Experience Park - 11,6 km

Denna lägenhet rekommenderar att du använder flygplatsen Aten (ATH-Eleftherios Venizelos) - 23 km

Boendet är stängt mellan 13 november 2024 och 12 november 2026.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • En stadsskatt tas ut av staden och betalas på boendet. Skatten är säsongsbunden och gäller inte alltid året om. Undantag från skatten kan finnas. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen för mer information.
  • Stadsskatt: Från 1 november till 31 mars, 0.50 EUR per boende, per natt
  • Stadsskatt: Från 1 april till 31 oktober, 2.00 EUR per boende, per natt
  • En skadedeposition på EUR 200 debiteras innan incheckning.

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Avgift för sen incheckning: EUR 30 för incheckning mellan 22.00 och 06.00

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Kontanttransaktioner på boendet kan inte överstiga EUR 500, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.

Karta över Lovely 2 Bedroom Apartment Vouliagmeni

Adress

Lovely 2 Bedroom Apartment Vouliagmeni

12 Litous

166 71

Vari-Voula-Vouliagmeni, Grekland

Varför välja Sembo?

Trygg och flexibel betalning

Få de bästa erbjudandena med vår prisgaranti och välj betalningsalternativ som passar just dig. Vi accepterar alla vanliga betalningsmetoder för en säker och smidig transaktion.

Våra kunder litar på oss

Med över 30 års erfarenhet är Sembo en del av den pålitliga och internationellt etablerade Stena-gruppen. Vi är kända för vår expertis, särskilt när det gäller bilresor.

Smidig reseplanering

Planera din resa snabbt och enkelt med i Sembos bokningssystem. Låt Amelia, vår AI-reseassistent, hjälpa dig att jämföra priser och hitta bäst erbjudande för dig.

Res på ditt sätt

Välj bland mängder av hotell, flyg, semesterboenden och aktiviteter. Med vår plattform får du full flexibilitet och hållbara alternativ, så du kan resa precis som du vill.

Amelia avatar
Möt Amelia, vår nya reseplanerare